Środki do prania dywanów i tapicerki

Wśród oferowanych na rynku produktów przeznaczonych do usuwania zabrudzeń z dywanów i tapicerek - zarówno tych samochodowych, jak i meblowych - znajdziemy całe mnóstwo środków. Te o zastosowaniu profesjonalnym zostały tak przygotowane, by nie tylko odpowiednio wnikać we włókna dywanu, ale także nie pozostawiać po praniu lepiącej struktury, co gwarantuje długie użytkowanie w czystości również po wypraniu. W efekcie nasza tapicerka czy wykładzina lub dywan zachowują czystość na dłużej. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo zarówno duże kanistry o pojemności 5 litrów, jak i mniejsze butelki litrowe. Gwarantujemy wysoką jakość oraz korzystną cenę produktu.

Sklep interetowy - środki do prania dywanów

SKLEP ON-LINE

TapiMax TM95

Wysokopieniący preparat do czyszczenia metodą szamponowania dywanów, wykładzin dywanowych, naturalnych i syntetycznych, obić tapicerowanych mebli, foteli samochodowych. Dzięki unikalnej kompozycji tworzy suchą pianę, która dokładnie wnika we włókna.

Cleanmaster Tapi Spray

Gotowy środek do czyszczenia materiałowych powierzchni tapicerskich oraz dywanów i wykładzin. Bezpiecznie i skutecznie usuwa plamy, odświeża kolory włókien i zabezpiecza powierzchnie przed ponownym zabrudzeniem. Ulega biodegradacji.

 

TapiTech TM 90

Niskopieniący preparat do czyszczenia wszelkich wodoodpornych wykładzin dywanowych, tapicerek samochodowych oraz tkanin obiciowych z włókien naturalnych i syntetycznych. Rozpuszcza, emulguje i usuwa największe zabrudzenia oraz plamy, przywracając naturalne kolory tkanin.