Cleanmaster

Cleanmaster

Profesjonalne pasty do rąk – z ekologicznym materiałem ściernym w postaci mączki drzewnej, pielęgnujące oraz skutecznie usuwające silne zabrudzenia takie , jak smary, tłuszcze, olej, smoła. Dodatkowo w serii Cleanmaster proponujemy Państwu również środki do czyszczenia gotowe do użycia. Obszary kuchenne, spray’e uniwersalne, gotowe środki do czyszczenia tapicerek i wiele innych produktów gotowych do użycia.

Środki czystości

 

Cleanmaster Uni Spray

Bezpieczny dla każdego rodzaju powierzchni, gotowy preparat przeznaczony do bieżącego mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych. Polecany do powierzchni szklanych, tworzyw
sztucznych, sprzętu i urządzeń biurowych, powierzchni ze stali szlachetnych i innych. Ulega biodegradacji.

 

 

Cleanmaster Sani Spray

Gotowy do użycia środek do czyszczenia obszarów i urządzeń sanitarnych. Skuteczny w usuwaniu opornego brudu, zacieków, osadów z mydła, rdzy, kamienia wodnego z wszelkich powierzchni wodoodpornych. Nie rysuje czyszczonej powierzchni. Ulega biodegradacji.

 

 

Cleanmaster Tapi Spray

Gotowy środek do czyszczenia materiałowych powierzchni tapicerskich oraz dywanów i wykładzin. Bezpiecznie i skutecznie usuwa plamy, odświeża kolory włókien i zabezpiecza powierzchnie przed ponownym zabrudzeniem. Ulega biodegradacji.

 

 

Cleanmaster Proseptin

Gotowy do użycia preparat do higienicznej dezynfekcji rąk na bazie alkoholu

 

 

Cleanmaster Power Spray

Gotowy, profesjonalny środek do usuwania uporczywego brudu. Środek posiada silne właściwości odtłuszczające. Polecany do powierzchni wykonanych ze stali, plastiku, wyrobów ceramicznych i szklanych. Wyrób ma zastosowanie w przemyśle, motoryzacji oraz gospodarstwie domowym. Ulega biodegradacji.

 

 

Cleanmaster Gastro Spray

Gotowy, profesjonalny środek przeznaczony do czyszczenia powierzchni w obszarach kuchennych np: blaty, stoły, meble kuchenne, urządzenia gastronomiczne. Usuwa uporczywe zabrudzenia w postaci tłuszczu, plam, resztek jedzenia. Ulega biodegradacji.

 

 

Cleanmaster Forni Spray

Gotowy środek do czyszczenia powierzchni drewnopodobnych, mebli biurowych, drzwi, futryn oraz wszelkich wodoodpornych, lakierowanych powierzchni drewnianych. Płyn pozostawia antystatyczny film ochronny, zabezpieczając powierzchnie przed osadzaniem się kurzu. Ulega biodegradacji.

 

 

Cleanmaster Green

Wydajna pasta do mycia rąk z ekologicznym materiałem ściernym w postaci mączki drzewnej. Łagodny dla dłoni, usuwa silne zabrudzenia takie jak: smary, oleje, tłuszcze, smołę itp. Materiały użyte do produkcji nie zapychają układów kanalizacji i są biodegradowalne.