Chemia użytkowa

Chemia użytkowa

Sprzątanie w domu, czy firmie nie należy do przyjemności. Obowiązki związane z zachowaniem czystości mogą być jednak łatwiejsze, dostępniejsze. Kluczem są zawsze stosowane środki czystości oraz narzędzia i akcesoria do sprzątania. Poniżej przedstawiamy Państwu środki z działu chemia użytkowa – mydła w płynie, płyny do mycia naczyń, podłóg, szyb, sanitariatów i wiele innych niezbędnych środków czystości. Jako producent oferujemy nie tylko wysoką jakość, ale również korzystne ceny!

 

Mydło glicerynowe – CARO – Pomarańczowe

Łagodnie działające mydło o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujących. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry. Zapach pomarańczowy. Kanister o pojemności 5 litrów.

 

 

 

 

Mydło glicerynowe – CARO – Niebieskie

Łagodne mydło glicerynowe. Łagodnie działające mydło o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujących. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry. Zapach odświeżający. Kanister o pojemności 5 litrów.

 

 

Mydło glicerynowe – CARO – Białe

Łagodnie działające mydło o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujących. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry. Kanister o pojemności 5 litrów.

 

 

Mydło kremowe – AS

Delikatne luksusowe mydło o przyjemnym zapachu z dużą zawartością środków nawilżających i wygładzających skórę. Nadaje jej elastyczność i gładkość. Może być stosowane do mycia całego ciała za wyjątkiem włosów. Ulega biodegradacji

 

 

Uniwersalny płyn do mycia – TIM BLUE
Universal

Płyn z dodatkiem alkoholu do mycia wszystkich rodzajów powierzchni wodoodpornych, pozostawia przyjemny zapach. Może być stosowany bez rozcieńczania. Ulega biodegradacji.

 

 

Uniwersalny płyn do mycia – TIM PINK
Universal

Płyn z dodatkiem alkoholu do mycia wszystkich rodzajów powierzchni wodoodpornych, pozostawia przyjemny zapach. Może być stosowany bez rozcieńczania. Ulega biodegradacji.

 

 

Środek do mycia wodoodpornych powierzchni
– TIM Marsell Uniwersal

Uniwersalny płyn z dodatkiem alkoholu do mycia wszelkich wodoodpornych powierzchni np. tworzyw sztucznych PCV, kamienia sztucznego i naturalnego, płytek ceramicznych. Bezpieczny dla metali szlachetnych oraz lakierowanych powierzchni drewnianych. Ulega biodegradacji.

 

 

Środek do mycia podłóg – TIM Floors

Antystatyczny płyn o podwyższonych właściwościach myjących, przeznaczony do bieżącego mycia podłóg z tworzyw sztucznych, kamiennych, kafli i lakierowanych powierzchni drewnianych. Szybko i skutecznie usuwa charakterystyczne dla podłóg zabrudzenia. Ulega biodegradacji.

 

 

TIM do mycia szyb i glazury

Płyn przeznaczony do wszystkich powierzchni szklanych. Doskonale nadaje się do mycia okien, szyb samochodowych, luster. Nie pozostawia smug, nadaje połysk.

 

 

Mydło ze środkiem antybakteryjnym – PRO
SEPTI

Bezbarwne, bezwonne mydło w płynie do mycia rąk z zawartością środka antybakteryjnego. Przeznaczone do higienicznego mycia rąk w przemyśle spożywczym, mięsnym, i innych.

 

 

Płyn do mycia naczyń – TIM GASTRO

Wysokopieniący płyn do ręcznego mycia naczyń. Skutecznie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia, posiada przyjemny zapach, nie powoduje podrażnień skóry. Ulega biodegradacji.

 

 

Płyn do mycia naczyń – TIM GASTRO POWER
FRUIT

Wysokopieniący płyn do ręcznego mycia naczyń z kompleksem owocowym przeznaczony do wszystkich naczyń kuchennych sztućców oraz szkła. Nie powoduje nadmiernego wysuszania dłoni. Ulega biodegradacji.

 

 

Środek do mycia sanitariatów i łazienki –
TIM Toilet

Środek na bazie kwasu fosforowego przeznaczony do czyszczenia powierzchni ceramicznych, chromowanych, doskonale czyści glazurę, usuwa kamień wodny, naloty rdzy. Neutralizuje nieprzyjemne zapachy. Ulega biodegradacji.

 

 

Środek do mycia podłóg – Tim Floors Exotic

Środek do mycia podłóg o podwyższonych właściwościach myjących. Przeznaczony do bieżącego utrzymania czystości na podłogach z tworzyw sztucznych, kamiennych oraz lakierowanych powierzchniach drewnianych.

 

 

Płyn do mycia powierzchni szklanych, luster – TIM Glass Nano

Doskonale nadaje się do mycia okien, szyb samochodowych, luster. Polecany do mycia glazury oraz powierzchni chromowanych – nie pozostawia smug. Nadaje połysk mytym powierzchniom.