Preparaty do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni

Zakłady opieki zdrowotnej, lecznice weterynaryjne, szpitale oraz placówki nie związane bezpośrednio z działalnością leczniczą - to główni odbiorcy produktów do mycia i dezynfekcji różnych powierzchni. Dodatkowo preparaty znajdą swoje zastosowanie w przemyśle mleczarskim, mięsnym, spożywczym, a także gastronomii. Produkty mogą być wykorzystywane także do czyszczenia powierzchni, które na co dzień mają kontakt z żywnością. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego, gdzie w korzystnej cenie możecie Państwo zakupić poszczególne preparaty i środki do dezynfekcji.

Sklep interetowy - środki do mycia i dezynfekcji

SKLEP ON-LINE

DezoClean TM100DZ

Zasadowy, bezwonny i płynny preparat na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy o działaniu bakterio- i grzybobójczym, przeciw grzybom drożdżo-podobnym, przeznaczony do dezynfekcji i mycia wodoodpornych powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej, placówkach weterynaryjnych i innych.

Cleanmaster Dezo Spray

Gotowy do użycia, płynny preparat o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym i wirusobójczym. Środek przeznaczony do mycia i dezynfekcji wodoodpornych powierzchni w zakładach przetwórstwa spożywczego, w warunkach domowych i przemysłowych, placówkach weterynaryjnych, gabinetach kosmetycznych i innych

 

Cleanmaster Proseptin

Gotowy do użycia preparat do higienicznej dezynfekcji rąk na bazie alkoholu