Środki do mycia rąk i ciała

Badania wykazały, że ponad 90 procent osób myje ręce za krótko nie usuwając w odpowiedni sposób drobnoustrojów. Tymczasem mycie rąk to jedna z podstawowych zasad higieny. Według danych naukowych aż 15 procent osób w ogóle nie myje rąk po wyjściu z toalety, a ci którzy myją, robią to stosunkowo za krótko, wielokrotnie nie korzystając z mydła.
W naszej stałej ofercie znajdziecie Pańśtwo szeroki wybór mydeł w płynie oraz pianie. Nasze produkty nie tylko umożliwiają zachowanie odpowiedniej higieny, ale również pielęgnują dłonie oraz zapewniają przyjemny zapach.

Mydła, płyny do mycia rąk i ciała

SKLEP ON-LINE


Mydło glicerynowe – CARO - Żółte

Łagodne mydło glicerynowe. Łagodnie działające mydło o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujacych. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry. Zapach bananowy. Kanister o pojemności 5 litrów. Idealne zarówno do domu, jak i do łazienki firmowej.


Mydło glicerynowe – CARO - Pomarańczowe

Łagodnie działające mydło o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujacych. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry. Zapach pomarańczowy. Kanister o pojemności 5 litrów. Idealne zarówno do doumu, jak i do łazienki firmowej.


Mydło ze środkiem antybakteryjnym – PRO SEPTI

Bezbarwne, bezwonne mydło w płynie do mycia rąk z zawartością środkaantybakteryjnego. Przeznaczone do higienicznego mycia rąk w przemyśle spożywczym, mięsnym, gastronomii oraz służbie zdrowia. Ulega biodegradacji.

Mydło kremowe - AS

Delikatne luksusowe mydło o przyjemnym zapachu z dużą zawartością środków nawilżających i wygładzających skórę. Nadaje jej elastyczność i gładkość. Może być stosowane do mycia całego ciała za wyjątkiem włosów. Ulega biodegradacji

 


Mydło glicerynowe – CARO - Niebieskie

Łagodne mydło glicerynowe. Łagodnie działające mydło o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujacych. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry. Zapach odświeżający. Kanister o pojemności 5 litrów. Idealne zarówno do doumu, jak i do łazienki firmowej.


Mydło glicerynowe – CARO - Różowe

Łagodnie działające mydło o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujacych. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry. Zapach truskawkowo-poziomkowy. Kanister o pojemności 5 litrów to solidny zapas nie tylko dla domu, ale również firmy.


Mydło glicerynowe - CARO - Białe

Łagodnie działające mydło o dobrych właściwościach myjąco-pielęgnujacych. Zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry. Kanister o pojemności 5 litrów. Idealne zarówno do doumu, jak i do łazienki firmowej.


Mydło w pianie - ProVita Foam TM150

Skoncentrowane, delikatne mydło w pianie do mycia rąk, zawierające składniki pielęgnujące i nawilżające skórę. Posiada przyjemny zapach i neutralne pH. Produkt do zastosowania przez urządzenia dozujące, wytwarzające pianę.