Środki do mycia powierzchni szklanych

Profesjonalne preparaty służące do mycia wszystkich rodzajów powierzchni szklanych, okien, fasad, kabin prysznicowych. Doskonale sprawdzą się zarówno w domu jak i w biurze. Perfekcyjnie odtłuszczają mytą powierzchnię, a przy tym nie pozostawiają smugi zostawiają połysk bez polerowania. Każdy z produktów dostępny jest na naszym sklepie internetowym. Zapraszamy na zakupy!

Sklep internetowy - mycie powierzchni szklanych

sklep on-line


Płyn do mycia powierzchni szklanych, luster - TIM Glass Nano

Doskonale nadaje się do mycia okien, szyb samochodowych, luster. Polecany do mycia glazury oraz powierzchni chromowanych – nie pozostawia smug. Nadaje połysk mytym powierzchniom.

AlcoClar TM 60

Szczególnie polecany do mycia posadzek z kamienia naturalnego i sztucznego, glazury, mebli, drzwi, szyb, okien, luster, gładkich powierzchni lakierowanych i chromowanych. Produkt może być stosowany w zakładach przemysłu spożywczego do powierzchni mających kontakt z żywnością (po zastosowaniu spłukać wodą zdatną do picia).

Cleanmaster Uni Spray

Bezpieczny dla każdego rodzaju powierzchni, gotowy preparat przeznaczony do bieżącego mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych. Polecany do powierzchni szklanych, tworzyw sztucznych, sprzętu i urządzeń biurowych, powierzchni ze stali szlachetnych i innych. Ulega biodegradacji.

 


TIM do mycia szyb i glazury

Płyn przeznaczony do wszystkich powierzchni szklanych. Doskonale nadaje się do mycia okien, szyb samochodowych, luster. Nie pozostawia smug, nadaje połysk.

DeoUni TM61

Przeznaczony do codziennego mycia wszystkich obszarów sprzątania. Bezpieczny dla powierzchni podłogowych i ponad podłogowych wykonanych z ceramiki, tworzyw sztucznych, kamienia sztucznego, naturalnego, glazury, terakoty, marmuru, granitu, lakierowanego drewna (meble), i wielu innych powierzchni .