Mycie naczyń

Środki do mycia naczyń

Każda gospodyni domowa, czy pracownik firmy doskonale wie jak ogromne znaczenie mają profesjonalne środki do mycia i czyszczenia naczyń w kuchni. Mowa tutaj nie tylko o ręcznym zmywaniu, ale także o maszynach czyszczących naczynia kuchenne. W ofercie firmy INTERTEAM znajdziecie Państwo produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach – jesteśmy producentem między innymi tego typu środków. Gwarantujemy iż zmywanie będzie nie tylko efektywne, ale także przyjemne.

Sklep interetowy – środki czystości

 

TIM GASTRO GREEN – płyn do mycia naczyń

Wysokopieniący płyn do ręcznego mycia naczyń. Skutecznie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia, posiada przyjemny zapach, nie powoduje podrażnień skóry.

 

 

GastroTech – maszynowe mycie naczyń

Alkaliczny niskopieniący, nie zawierający chloru środek do mycia naczyń w automatycznych zmywarkach gastronomicznych oraz przemysłowych z własnym systemem dozującym.

 

 

GastroClar – środek do nabłyszczania naczyń w zmywarkach

Kwaśny środek nabłyszczający na bazie kwasu cytrynowego do płukania naczyń, sztućców i innych przyborów kuchennych w zmywarkach automatycznych. Usuwa naloty i osady wapienne, będące skutkiem działania twardej wody.

 

 

TIM GASTRO POWER FRUIT – płyn do mycia naczyń

Wysokopieniący płyn do ręcznego mycia naczyń. Skutecznie usuwa tłuszcz i inne zabrudzenia, posiada przyjemny zapach, nie powoduje podrażnień skóry.

 

 

SoftNeutral – do mycia ręcznego

Doskonały do ręcznego mycia naczyń, szkła, urządzeń kuchennych, wyrobów ze stali szlachetnej. Polecany do bieżącego mycia wszelkich powierzchni wodoodpornych