Pranie mopów i odzieży roboczej

Środki przeznaczone do prania mopów i odzieży roboczej. Skutecznie usuwające najtrudniejsze zabrudzenia takie jak tłuszcze, białka, oleje, zanieczyszczenia komunikacyjne. Skuteczne do stosowania w różnych zakresach temperatur.

Sklep interetowy - pranie mopów i odzieży roboczej

SKLEP ON-LINE

Mop Cleaner TM200

Wysoko skoncentrowany, wolny od fosforanów środek przeznaczony do prania mopów oraz ścierek wykonanych z mikrowłókien (mikrofibry) oraz bawełny i poliestru. Skutecznie usuwa najtrudniejsze zabrudzenia takie, jak tłuszcze, białka, oleje, brud komunikacyjny.

FatCleaner TM 50

Preparat przeznaczony do usuwania tłuszczu pochodzenia organicznego i nieorganicznego, mycia podłóg, do stosowania również w zakładach przemysłu spożywczego, do powierzchni mających kontakt z żywnością. Szczególnie polecany do czyszczenia pojazdów samochodowych, plandek, maszyn, mebli ogrodowych oraz prania odzieży roboczej.

 

Booster Activus TM201

Skoncentrowany, wolny od fosforanów, detergent do prania ręcznego i w automatach piorących. Nadaje się do wszystkich pralnych materiałów w pełnym zakresie temperatur. Bezpieczny dla tkanin białych i kolorowych. Zawiera składniki zmiękczające wodę.