Środki do prania dywanów i tapicerki

Wśród oferowanych na rynku produktów przeznaczonych do usuwania zabrudzeń z dywanów i tapicerek - zarówno tych samochodowych, jak i meblowych - znajdziemy całe mnóstwo środków. Te o zastosowaniu profesjonalnych zostały tak przygotowane, by nie tylko odpowiednio wnikać we włókna dywanu, ale także nie pozostawiać po praniu lepiącej struktury, co gwarantuje długie użytkowanie w czystości również po wypraniu. W efekcie nasza tapicerka, czy wykładzina lub dywan zachowują czystość na dłużej. Wśród oferowanych przez nas produktów znajdziecie Państwo zarówno duże kanistry o pojemności 5 litrów, jak i mniejsze butelki litrowe. Gwarantujemy wysoką jakość oraz korzystną cenę produktu.

Sklep interetowy - środki do prania dywanów

SKLEP ON-LINE

TapiMax TM95

Wysoko pieniący preparat do czyszczenia metodą szamponowania dywanów, wykładzin dywanowych, naturalnych i syntetycznych, obić tapicerowanych mebli, foteli samochodowych. Dzięki unikalnej kompozycji tworzy suchą pianę, która dokładnie wnika we włókna.

 

TapiTech TM 90

Niskopieniący preparat do czyszczenia wszelkich wodoodpornych wykładzin dywanowych, tapicerek samochodowych oraz tkanin obiciowych z włókien naturalnych i syntetycznych. Rozpuszcza, emulguje i usuwa największe zabrudzenia oraz plamy, przywracając naturalne kolory tkanin.