DezoClean TM 100DZ - środek do mycia i dezynfekcji

Wodny, alkaliczny, bezwonny środek o działaniu bakteriobójczym oraz grzybobójczym na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy., anionowych i niejonowych związków powierzchniowo czynnych oraz substancji pomocniczych rozpuszczalnych w wodzie.

Zasadowy, bezwonny i płynny preparat na bazie trzeciorzędowej alkiloaminy o działaniu bakterio- i grzybobójczym, przeciw grzybom drożdżopodobnym, przeznaczony do dezynfekcji i mycia wodoodpornych powierzchni w zakładach opieki zdrowotnej, placówkach weterynaryjnych oraz w obszarach szpitalnych nie związanych bezpośrednio z działalnością kliniczną, w zakładach kosmetycznych, solariach, w instytucjach użyteczności publicznej. W przemyśle mleczarskim, mięsnym, spożywczym, oraz gastronomii może być stosowany do powierzchni mających kontakt z żywnością.

Wartość pH w koncentracie: 9,50 – 10,0

Sposób użycia:

Stosować do czyszczenia ręcznego poprzez natrysk lub z użyciem automatów czyszczących w formie roztworu wodnego w temp. 20°C. Po zastosowaniu preparatu do powierzchni mających kontakt z żywnością, przemyć wodą zdatną do picia.

Producent posiada pozwolenie Ministra Zdrowia na obrót preparatem biobójczym nr 3223/07
1

1

2

2

3

3

PopThumb 4

PopThumb 4

Pobierz kartę charakterystyki

DEZO CLEAN TM 100DZ

KUP W SKLEPIE ON - LINE

DezoClean TM100DZ - 5L

KUP W SKLEPIE ON - LINE

DezoClean TM100DZ - 1L